perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

individual në kroatisht

Fjalë: individual (numri i letrave: 10)
Fjalë: shqiptar-kroat
Përkthime (2): osobni, poseban
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: kroat individual, individual taxpayer identification number, individual tax rates, individual rights, individual retirement account, individual mandate, individual në kroatisht, osobni në shqip
individual në kroatisht

Fjalë të ngjashme

caji i gjelbër kamera fshehur