perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

jetoj në kroatisht

Fjalë: jetoj (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-kroat
Përkthime (4): biti, postojati, stanovati, živjeti
Vlerësim:
(2.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: kroat jetoj, jetoj remzie osmani, jetoj per ty poezi, jetoj per ty, jetoj ne harresen tende, jetoj me kujtimin tend, jetoj në kroatisht, biti në shqip
jetoj në kroatisht