perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

jo në kroatisht

Fjalë: jo (numri i letrave: 2)
Fjalë: shqiptar-kroat
Përkthime (1): ne
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: kroat jo, jojo, jo vetem mode, jo vetem kafe 2014, jo vetem kafe, jo vetem fjale, jo në kroatisht, ne në shqip
jo në kroatisht

Fjalë të ngjashme

lag meaning auto pjesë