perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

këtu në kroatisht

Fjalë: këtu (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-kroat
Përkthime (2): ovamo, ovdje
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: kroat këtu, këtu në kroatisht, ovamo në shqip
këtu në kroatisht