perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kafshoj në kroatisht

Fjalë: kafshoj (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-kroat
Përkthime (2): ujesti, ujed
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: kroat kafshoj, kafshoj në kroatisht, ujesti në shqip
kafshoj në kroatisht