perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kokë në kroatisht

Fjalë: kokë (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-kroat
Përkthime (2): glava, vođa
Vlerësim:
(2.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: kroat kokë, kokë në kroatisht, glava në shqip
kokë në kroatisht