perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

komandoj në kroatisht

Fjalë: komandoj (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-kroat
Përkthime (2): propisati, naručivati
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: kroat komandoj, komandoj në kroatisht, propisati në shqip
komandoj në kroatisht