perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kopsë në kroatisht

Fjalë: kopsë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-kroat
Përkthime (1): dugme
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: kroat kopsë, kopsë në kroatisht, dugme në shqip
kopsë në kroatisht