perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

krah në kroatisht

Fjalë: krah (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-kroat
Përkthime (3): rame, ruka, krilo
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: kroat krah, krath war droid, krah slomljenog kruga, krah resistors, krah razbijenog kruga, krah pule, krah në kroatisht, rame në shqip
krah në kroatisht

Fjalë të ngjashme

hekur nikelit lëng xhenxhefili