perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

krahinë në kroatisht

Fjalë: krahinë (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-kroat
Përkthime (6): pokrajina, prostor, svemir, kraj, oblast, zona
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: kroat krahinë, krahinë në kroatisht, pokrajina në shqip
krahinë në kroatisht

Fjalë të ngjashme

holla at the dj arnoj meaning