perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

krijoj në kroatisht

Fjalë: krijoj (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-kroat
Përkthime (2): proizvoditi, napraviti
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: kroat krijoj, krijoj në kroatisht, proizvoditi në shqip
krijoj në kroatisht

Fjalë të ngjashme

zbritje sezonale se ndaloj