perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kryesor në kroatisht

Fjalë: kryesor (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-kroat
Përkthime (4): general, glavni, glavnica, osnovni
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: kroat kryesor, shqyrtimi kryesor, projekti kryesor, portali kryesor, libri kryesor, lajmi kryesor, kryesor në kroatisht, general në shqip
kryesor në kroatisht