perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kthej në kroatisht

Fjalë: kthej (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-kroat
Përkthime (2): revolucija, povratiti
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: kroat kthej, kthej në kroatisht, revolucija në shqip
kthej në kroatisht

Fjalë të ngjashme

filloj dasma fitoj para arnoj meaning