perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kushdo në kroatisht

Fjalë: kushdo (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-kroat
Përkthime (1): svatko
Vlerësim:
(3.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: kroat kushdo, kushdo te behet milioner, kush do behet milioner, kushdo në kroatisht, svatko në shqip
kushdo në kroatisht

Fjalë të ngjashme

majë moti ne turqi trung quan idol