perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

lartë në kroatisht

Fjalë: lartë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-kroat
Përkthime (3): bučan, velik, visok
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: kroat lartë, zyrtar i lartë, tensioni i lartë, lartë në kroatisht, bučan në shqip
lartë në kroatisht

Fjalë të ngjashme

dhi alpine folja marr