perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

lehtë në kroatisht

Fjalë: lehtë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-kroat
Përkthime (2): lak, nepromišljen
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: kroat lehtë, lehtë në kroatisht, lak në shqip
lehtë në kroatisht