perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

lejoj në kroatisht

Fjalë: lejoj (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-kroat
Përkthime (3): dopustiti, primiti, pristati
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: kroat lejoj, lejoj në kroatisht, dopustiti në shqip
lejoj në kroatisht