perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

lidh në kroatisht

Fjalë: lidh (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-kroat
Përkthime (5): sastaviti, čvor, uzao, vezati, spojiti
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: kroat lidh, lidh wasting time, lidh telefonin me pc, lidh telefonin me internet, lidh telefonin, lidh rockpool hospital, lidh në kroatisht, sastaviti në shqip
lidh në kroatisht