perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

lidhje në kroatisht

Fjalë: lidhje (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-kroat
Përkthime (4): fuzija, spajanje, spoj, veza
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: kroat lidhje, lidhje serioze, lidhje sekrete, lidhje online, lidhje martesore, lidhje librash, lidhje në kroatisht, fuzija në shqip
lidhje në kroatisht

Fjalë të ngjashme

zhys kirimkongo gov tr