perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

liqen në kroatisht

Fjalë: liqen (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-kroat
Përkthime (1): jezero
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: kroat liqen, liqenet tektonike, liqenet karstike, liqene akullnajore, liqen street art, liqen ne finland, liqen në kroatisht, jezero në shqip
liqen në kroatisht

Fjalë të ngjashme

besoj ne nje zot mbi ipoh gji journal