perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

luaj në kroatisht

Fjalë: luaj (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-kroat
Përkthime (3): odigrati, dokument, raditi
Vlerësim:
(4/5)
 
Fjalë të ngjashme: kroat luaj, luaj tavell, luaj shak shak, luaj shah, luaj murlan, luaj me piano, luaj në kroatisht, odigrati në shqip
luaj në kroatisht