perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

luftë në kroatisht

Fjalë: luftë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-kroat
Përkthime (3): bitka, svađa, rat
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: kroat luftë, luftë në kroatisht, bitka në shqip
luftë në kroatisht