perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

lule në kroatisht

Fjalë: lule (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-kroat
Përkthime (1): cvijet
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: kroat lule, lulelaker, lule velo partizani, lule te bukura, lule orkidea, lule natyrale, lule në kroatisht, cvijet në shqip
lule në kroatisht

Fjalë të ngjashme

360 gradë tufë lulesh jose mourinho