perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mëngjes në kroatisht

Fjalë: mëngjes (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-kroat
Përkthime (3): jutro, povrijeđen, ranjen
Vlerësim:
(3.7/5)
 
Fjalë të ngjashme: kroat mëngjes, mëngjes pas pilulës, mëngjes i mirë, mëngjes në kroatisht, jutro në shqip
mëngjes në kroatisht

Fjalë të ngjashme

jehonë ferati lag screw