perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

madhështor në kroatisht

Fjalë: madhështor (numri i letrave: 10)
Fjalë: shqiptar-kroat
Përkthime (6): plemenit, divan, sjajan, izvrstan, odličan, velik
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: kroat madhështor, madhështor në kroatisht, plemenit në shqip
madhështor në kroatisht