perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

majë në kroatisht

Fjalë: majë (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-kroat
Përkthime (5): vrhunac, kraj, rep, zenit, šiljak
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: kroat majë, majë në kroatisht, vrhunac në shqip
majë në kroatisht