perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mbaj në kroatisht

Fjalë: mbaj (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-kroat
Përkthime (8): držati, čuvati, sadržavati, nositi, podržavati, ostati, razumjeti, shvatiti
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: kroat mbaj, mbaj sukro, mbaj saxophone, mbaj sax, mbaj pepperdine, mbaj mend, mbaj në kroatisht, držati në shqip
mbaj në kroatisht