perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mbaroj në kroatisht

Fjalë: mbaroj (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-kroat
Përkthime (3): dovršiti, svršiti, završiti
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: kroat mbaroj, lidhja mbaroj, gjithqka mbaroi, gjithcka mbaroj, mbaroj në kroatisht, dovršiti në shqip
mbaroj në kroatisht