perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mbrëmje në kroatisht

Fjalë: mbrëmje (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-kroat
Përkthime (1): večer
Vlerësim:
(4.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: kroat mbrëmje, mbrëmje në kroatisht, večer në shqip
mbrëmje në kroatisht

Fjalë të ngjashme

tregoj.al kosove pako hej bist meaning