perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mbretëreshë në kroatisht

Fjalë: mbretëreshë (numri i letrave: 11)
Fjalë: shqiptar-kroat
Përkthime (1): kraljica
Vlerësim:
(3.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: kroat mbretëreshë, mbretëreshë në kroatisht, kraljica në shqip
mbretëreshë në kroatisht