perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mbuloj në kroatisht

Fjalë: mbuloj (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-kroat
Përkthime (3): pokriti, kriti, zakloniti
Vlerësim:
(4/5)
 
Fjalë të ngjashme: kroat mbuloj, mbuloj në kroatisht, pokriti në shqip
mbuloj në kroatisht