perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mendoj në kroatisht

Fjalë: mendoj (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-kroat
Përkthime (3): držati, misliti, vjerovati
Vlerësim:
(4.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: kroat mendoj, mendoj te fluturoj, mendoj prandaj ekzistoj, mendoj pra ekzistoj, mendoj per ty zemer, mendoj per ty poezi, mendoj në kroatisht, držati në shqip
mendoj në kroatisht

Fjalë të ngjashme

makinë për shitje kap ashford