perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mjalti në kroatisht

Fjalë: mjalti (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-kroat
Përkthime (2): ljubak, sladak
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: kroat mjalti, mjalti wikipedia, mjalti per fytyren, mjalti ne shtatzani, mjalti ne enderr, mjalti me kanelle, mjalti në kroatisht, ljubak në shqip
mjalti në kroatisht

Fjalë të ngjashme

dua mp3 fitim gashi