perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mohoj në kroatisht

Fjalë: mohoj (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-kroat
Përkthime (2): poreći, poricati
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: kroat mohoj, mohoj bk, moho khurd, mohoj në kroatisht, poreći në shqip
mohoj në kroatisht

Fjalë të ngjashme

buke shtepie pyll canada