perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

muzikant në kroatisht

Fjalë: muzikant (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-kroat
Përkthime (1): glazbenik
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: kroat muzikant, muzikant zoekt band, muzikant te njohur, muzikant overleden 2013, muzikant org, muzikant gezocht, muzikant në kroatisht, glazbenik në shqip
muzikant në kroatisht

Fjalë të ngjashme

kudo download guximi genta ismajli