perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

në në kroatisht

Fjalë: (numri i letrave: 2)
Fjalë: shqiptar-kroat
Përkthime (13): iznad, na, protiv, u, unutra, kod, ka, oko, za, zbog, iz, iza, previše
Vlerësim:
(4.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: kroat në, në rregull, në mundsh, në kohë, në gjuhën shqipe, në në kroatisht, iznad në shqip
në në kroatisht

Fjalë të ngjashme

punë online thesar sahiti fund me