perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

nënë në kroatisht

Fjalë: nënë (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-kroat
Përkthime (2): majka, mati
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: kroat nënë, nënë tereza poezi, nënë tereza international airport, nënë tereza gonxhe bojaxhiu, nënë tereza, nënë shqipëri dritero agolli, nënë në kroatisht, majka në shqip
nënë në kroatisht