perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

ndërtesë në kroatisht

Fjalë: ndërtesë (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-kroat
Përkthime (3): struktura, ustav, zgrada
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: kroat ndërtesë, ndërtesë në kroatisht, struktura në shqip
ndërtesë në kroatisht