perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

ndjek në kroatisht

Fjalë: ndjek (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-kroat
Përkthime (4): hodati, ići, slijediti, progoniti
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: kroat ndjek, ndjek në kroatisht, hodati në shqip
ndjek në kroatisht

Fjalë të ngjashme

rend lake sumamed krevat portativ