perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

ngase në kroatisht

Fjalë: ngase (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-kroat
Përkthime (3): jer, za, zbog
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: kroat ngase, ngase p, ngase ndityiwe, edwin ngase, bova ngase, ngase në kroatisht, jer në shqip
ngase në kroatisht