perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pëllëmbë në kroatisht

Fjalë: pëllëmbë (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-kroat
Përkthime (2): dlan, ruka
Vlerësim:
(2.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: kroat pëllëmbë, pëllëmbë në kroatisht, dlan në shqip
pëllëmbë në kroatisht