perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

paguaj në kroatisht

Fjalë: paguaj (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-kroat
Përkthime (2): platiti, isplatiti
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: kroat paguaj, paguaj per klikim, paguaj online, paguaj me kartel, paguaj gjobat, paguaj digitalb online, paguaj në kroatisht, platiti në shqip
paguaj në kroatisht