perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pallto në kroatisht

Fjalë: pallto (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-kroat
Përkthime (4): kaput, koverta, kuverta, ogrtač
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: kroat pallto, pallto te ndryshme, pallto per gra, pallto per femra 2014, pallto per femra 2013, pallto per femra, pallto në kroatisht, kaput në shqip
pallto në kroatisht

Fjalë të ngjashme

zhys kirimkongo gov tr monument 10k