perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pazar në kroatisht

Fjalë: pazar (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-kroat
Përkthime (1): tržnica
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: kroat pazar, pazar vatan, pazar dizileri, pazar cuccok, pazar bg, pazar 53, pazar në kroatisht, tržnica në shqip
pazar në kroatisht

Fjalë të ngjashme

bukë misri marinar carne kohë me shi