perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

plëndës në kroatisht

Fjalë: plëndës (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-kroat
Përkthime (1): trbuh
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: kroat plëndës, plëndës në kroatisht, trbuh në shqip
plëndës në kroatisht