perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pres në kroatisht

Fjalë: pres (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-kroat
Përkthime (1): čekati
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: kroat pres, press tv, press release, press point albania, press online, press display, pres në kroatisht, čekati në shqip
pres në kroatisht

Fjalë të ngjashme

laj inc kamera fshehur kafe pa sheqer