perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

provoj në kroatisht

Fjalë: provoj (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-kroat
Përkthime (3): iskustvo, pokušaj, probati
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: kroat provoj, projov caap, projekt provoj, provoj në kroatisht, iskustvo në shqip
provoj në kroatisht