perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pyll në kroatisht

Fjalë: pyll (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-kroat
Përkthime (3): bor, šuma, stablo
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: kroat pyll, pyll oecd, pyll canada, pull ups, pull up bar, pull and bear uk, pyll në kroatisht, bor në shqip
pyll në kroatisht

Fjalë të ngjashme

radio reloj ahura salon dem bones