perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

qëndrueshëm në kroatisht

Fjalë: qëndrueshëm (numri i letrave: 11)
Fjalë: shqiptar-kroat
Përkthime (4): čvrst, stalan, trajan, tvrd
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: kroat qëndrueshëm, qëndrueshëm në kroatisht, čvrst në shqip
qëndrueshëm në kroatisht