perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

qep në kroatisht

Fjalë: qep (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-kroat
Përkthime (1): šiti
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: kroat qep, qep tile saw, qep tile cutter, qep resources investor relations, qep resources, qep midstream, qep në kroatisht, šiti në shqip
qep në kroatisht

Fjalë të ngjashme

var france projekti kryesor